Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Díly a příslušenství dopravníků > Pohony a převodovky pro dopravníky > Automatizace a řízení pro DOPRAVNÍKOVÉ SYSTÉMY | TEMEX, spol. s r.o.

Nezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Automatizace a řízení pro DOPRAVNÍKOVÉ SYSTÉMY

            


Zabýváme se vývojem, rekonstrukcemi a projektováním průmyslových strojů, vzduchotechniky i klimatizace. Nabízíme dodávky průmyslové automatizace. Prodáváme řídicí systémy Siemens Simatic, frekvenční i napěťové měniče a spínací techniku.

 

 

Registrovat společnost >>>

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

TEMEX, spol. s r.o.
Sídlo:
Erbenova 293/19, 703 00, Ostrava-Vítkovice
Česká republika
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

 

TEMEX, spol. s r.o.

TEMEX, spol. s r.o. není registrovanou společností portálu i-TES...

Dopravníkové systémy jakéhokoliv provedení vyžadují účinné řízení svých pohonů a mnohdy také vizualizaci aktuálního stavu přepravy. Pohony jednodušších a menších dopravníků mohou být ovládány pouze směrovými stykači, ovšem dopravníkové linky sestávající z několika samostatných dopravníků, navíc např. vybavené odbočkami a křižovatkami, již musí využívat frekvenční měniče a inteligenci v podobě programu uloženého v PLC. Pomalý rozběh a zastavení, možnost zadávání několika různých rychlostí nebo její plynulá změna, to vše je pro nás jednoduchou záležitostí. Vizuální nástavba v podobě operátorského panelu či dokonce grafické vizualizace je pak již pomyslnou „třešničkou na dortu“, umožňující obsluze nejvyšší komfort ve sledování a řízení přepravy.
 

Jednoznačná detekce předmětu je klíčová pro řízení jakékoliv dopravníkové linky. Ke snímání aktuální polohy slouží v drtivé většině případů optická čidla, vyžívající odrazu buď od odrazky, nebo od předmětu samotného. Ideálním řešením je ovšem čidlo typu optozávora, kdy lze spolehlivě detekovat přerušení paprsku bez ohledu na barvu předmětu anebo jeho vzdálenost od čidla.

Ne vždy ovšem vyhoví optické snímání polohy – např. při přepravě velmi horkých předmětů, nebo při nemožnosti umístit dvě čidla optozávory proti sobě, lze využít také ultrazvukové snímače.

 


 


Zdroj dat
http://www.temex.cz/katalog/produkty-a-sluzby/automatizace/110/dopravnikove-systemy.html


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion