Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Brzdný vozík - BT30

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Brzdný vozík typu BT30 je mechanicko-hydraulické samonosné havarijní brzdné zařízení s plynulým brzdným účinkem, určené pro provoz na závěsné dráze těžkého typu (dopravní cesta ve formě jednokolejné tratě tvořené sekcemi nosných profilů I155 nebo jinými s ním kompatibilními, ukotvených na vybudované důlní výztuži, popř. svornících s vyhovující únosností v dílech ražených v únosné hornině např. řady ZD24, A, B, C,D/130 apod.) pro účely speciální dopravy břemen nadměrných hmotností při dopravě lanem, závěsnou lokomotivou nebo jiným trakčním prostředkem.

 

Jeho funkce spočívá v tom, že zabezpečuje soupravu a její části (nosné vozíky, zvedací zařízení, břemena, apod.) proti ujetí a ohrožení bezpečnosti provozu tím, že při překročení nastavené přepravní rychlosti svými čelistmi, osazenými ostrohrannými tělísky z tvrdokovu, sevře stojinu profilu tratě. S jištěnou soupravou je spojen pomocí speciálních spojovacích tyčí.

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/bt30


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion