Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Brzdný vozík - BTs

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Brzdný vozík BTs je brzdné zařízení pro zajišťování přepravních souprav proti samovolnému ujetí na úklonných částech závěsných drah postavených na nosném profilu I155. Přepravní soupravy mohou být taženy lokomotivou s naftovým nebo elektrickým pohonem nebo pomocí vrátku s otevřeným nebo nekonečným lanem.

 

Brzdný vozík může být používán v prostředích s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu do stupně SNM 2 dle § 232 Vyhl. ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle Nařízení vlády č. NV 23/2003 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 94/9/ES) je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2 a splňuje požadavky NV 176/2008 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 2006/42/ES).

 

Brzdný vozík pracuje automaticky, nezávisle na obsluze. Je vybaven omezovačem rychlosti, který je seřízen tak, že jeho odstředivý mechanismus vydá povel k zabrždění při překročení maximální nastavené rychlosti.

 

Brzdný vozík musí být připojen ke každému samostatně dopravovanému vozidlu nebo soupravě tak, že je umístěn vždy před soupravou ve směru úpadním, při střídavém úklonu dráhy s dopravou lanem musí být připojen na obou koncích soupravy. Na úklonné trati s dopravou závěsnou lokomotivou musí být vozík připojen na konec soupravy.

 

Brzdné vozíky lze zapojovat do soupravy dvou, popř. tří samostatných vozíků . Při použití spojení tří brzdných vozíků se jedná o mimořádnou přepravu, kdy je zakázána přeprava osob.

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/bts


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion