Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Důlní dieselový manipulátor - DMZ50F-RC | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Důlní dieselový manipulátor - DMZ50F-RC

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

Důlní manipulátor závěsný DMZ50F-RC je dálkově ovládaný (ovladačem REM-CON-X) nezávislý hydraulický agregát, jež se používá také jako tažný prostředek určený pro přepravu soupravy na jednokolejné závěsné dráze profilu I155 v horizontální rovině a při úklonu max. 30°.

 

Jako hydraulický agregát je možné jej použít pro napájení malé mechanizace (např. svorníkové vrtačky VPS 01, kalového čerpadla S3TDI, impulsního utahováku HPU 2501P, ručního sbíjecího kladiva LH11 apod.). K zařízení DMZ50F je možné připojit také zařízení pro transport materiálu jako např. transportní zařízení NZH2/4 a kabinu pro přepravu materiálu.

 

Může pracovat na jakémkoli místě důlního díla závěsné jednokolejné dráhy při dodržení platných bezpečnostních předpisů a ustanovení návodu k používání manipulátoru a závěsné dráhy.

 

Důlní manipulátor závěsný DMZ50F je možno používat v prostředích s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu do stupně SNM 2 dle § 232 Vyhl. ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle Nařízení vlády č. NV 23/2003 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 94/9/ES) je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2. Manipulátor splňuje požadavky NV 176/2008 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 2006/42/ES).

 

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/dmz50f-rc


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion