Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Důlní lokomotiva pozemní - DLP140F (DLP140F13t) | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Důlní lokomotiva pozemní - DLP140F (DLP140F13t)

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Důlní lokomotiva pozemní DLP140F (DLP140F13t) je určená pro přepravu materiálu nebo osob v horizontálních důlních dílech po kolejových trasách s rozchodem 550-900 mm s max. úklonem tratě 35‰.

 

Lokomotivu je možno používat v prostředích s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu do stupně SNM 2 dle § 232 Vyhl. ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle Nařízení vlády č. NV 23/2003 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 94/9/ES)  je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2. Lokomotiva splňuje požadavky NV 176/2008(směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 2006/42/ES).

 

Lokomotiva  rozebíratelná na tři hlavní montážní celky k usnadnění její přepravy na důlní pracoviště. Ovládání lokomotivy se provádí z kabin, které jsou vybaveny ovládacími, kontrolními a bezpečnostními prvky a přístroji sloužícími k jejímu bezpečnému ovládání. Provedení kabiny zaručuje obsluze dobrý výhled na trať a spolehlivou ochranu před úrazem a nepříznivými vnějšími vlivy.

 

Lokomotiva je vybavena šestiválcovým elektronicky řízeným dieselovým motorem John Deere 6068F s hydrostatickým převodem. Motor je  upraven pro použití v důlních podmínkách  ochranou sacího a výfukového traktu zařízením zamezujícím iniciaci výbuchu metanu a jeho přenesení do nechráněné atmosféry. Výfukové plyny jsou chlazeny vodou ve speciální výfukové skříni tak, aby jejich výstupní teplota nepřesáhla 70°C. Spouštění motoru se provádí hydraulickým startérem. Přenos výkonu na nápravy pojezdových kol obstarává hydraulická soustava převodu s automatickou regulací výkonu přes vzájemně propojené mechanické převodovky umístěné na nápravách. Hydrostatický převod je zajištěn systémem přímé regulace hydromotoru, který zajišťuje regulaci výkonu motoru v optimálním pracovním režimu a v závislosti na frekvenci a tlaku v hydraulickém systému omezuje případné přetížení hydromotoru.

Pracovní režim lokomotivy,

rychlost, ujeté motohodiny, tlakové a teplotní hodnoty diselhydraulického agregátu, koncentrace metanu, poruchy atd. jsou sledovány elektronickým kontrolním a bezpečnostním systémem. Při překročení určených hodnot nebo poruše dojde k vypnutí motoru a zastavení lokomotivy.

 

Lokomotiva může sloužit jako zdroj tlaku pro  připojení pomocné hydrauliky (např. hydraulických vrtaček, ručních sbíjecích kladiv atd.).

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/dlp140f-dlp140f13t


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion