Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Kabiny pro přepravu osob a jejich soupravy - DZK20F, DZK20FN | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Kabiny pro přepravu osob a jejich soupravy - DZK20F, DZK20FN

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Důlní závěsné kabiny DZK20F a DZK20FN jsou určeny pro přepravu pracovníků na závěsných dráhách v důlním díle s min. profilem 8 m2 do max. úklonu  ±25°.

Soupravy je možné používat jen do max. úklonu, schváleného pro použitý tažný prostředek a brzdný vozík. Důlní závěsná kabina DZK20F je transportována po důlní závěsné dráze prostřednictvím  transportního  zařízení hydraulického NZH2/4 P2, důlní závěsná kabina DZK20FN prostřednictvím  nosných vozíků NV5. Pro tažení přepravní soupravy složené z důlních závěsných kabin DZK20F a transportního zařízení hydraulického NZH2/4 P2, na němž jsou kabiny zavěšeny, nebo důlních závěsných kabin DZK20FN a nosných vozíků NV5, na nichž jsou kabiny zavěšeny, je možné používat závěsnou lokomotivu. Použitá závěsná lokomotiva musí být schválená.

Důlní závěsné kabiny DZK20F a DZK20FN a jejich soupravy mohou být provozovány ve všech důlních prostorách s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu do stupně SNM2 dle § 232 vyhlášky ČBÚ  č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. V souladu s Nařízením vlády č. NV 23/2003 (směrnice Evropského parlamentu a Rady Evropské unie EU 94/9/ES) jsou zařízení zařazena do skupiny I a kategorie M2. Zařízení vyhovují požadavkům NV 176/2008 (směrnice Evropského parlamentu  Rady Evropské unie EU 2006/42/ES).

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/dzk20f-dzk20fn


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion