Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Kolejová ozubnicová dráha - EHT180 | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Kolejová ozubnicová dráha - EHT180

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Elektrohydraulický tahač typu EHT180 je trakční prostředek určený k přemísťování dopravních souprav po kolejích pozemní ozubnicové dráhy v horizontální rovině nebo v úklonech do 35°.


Elektrohydraulický tahač typu EHT180 smí být provozován v prostorách s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu dle EN 1127-2. Je konstruován dle směrnice EC 94/9 ATEX pro skupinu I kategorii M2.

 

Elektrohydraulický tahač se skládá z následujících částí :
-pohonná jednotka
-hnací agregát
-brzdný vozík
-táhla a pojistná lana

 

Ozubnicový tahač s  elektrohydraulickým pohonem EHT 180 je tažný prostředek určený pro dopravu těžkých nákladů a materiálů na omezenou vzdálenost na dopravních cestách v podzemních důlních dílech do úklonu 35°. Náklad se přepravuje na pozemní ozubnicové dráze, která je složena ze segmentů tratě. Uprostřed každého segmentu je navařen ozubený hřeben, který slouží k přenosu tažné síly z tažného prostředku.


Souprava pro přepravu se obvykle skládá z pohonné sekce, motorové sekce, pojistné mechanické brzdy. Jednotlivé části soupravy jsou spojeny spojovacími táhly a přídavnými bezpečnostními ocelovými lany. Pohyb tahače zabezpečuje cévové kolo prostřednictvím buď planetové převodovky , nebo hydromotory Poclain MS18 (MSE18), které jsou umístěny v pohonné jednotce.

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/eht180


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion