Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Nevýbušné skříně


 

Výroba pásových, hřeblových a speciálních dopravníků včetně prodeje převodovek a motorů. Nabízíme také válečkové tratě a technologické linky, včetně příslušenství a náhradních dílů. Poskytujeme také služby v oblasti třískového obrábění kovů.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Nevýbušná stykačová skříň typ HA-dk 6 A 

Provedení ve stykačové verzi
Stykačová skříň obsahuje vakuový stykač jako vyměnitelný modul. Jmenovitý proud na vývodu lze nastavit v rozsahu 2 až 100A. Vývod je vybaven elektronickou nadproudovou a zkratovou ochranou, ochranou pro hlídání celistvosti ochranného vodiče, vyhodnocování termistorů v motorech a hlídáním izolačního stavu sítě před zapnutím vývodu a při provozu.

 

Provedení v transformátorové verzi
Skříň je vybavena elektronickou nadproudovou – zkratovou ochranou, ochranou pro hlídání izolačního stavu sítě před zapnutím vývodu a při provozu.

 

Obecný popis
Otevírací mechanismus skříně je z ušlechtilé oceli a je vybaven mechanickými blokádami, vnější plochy jsou frézované, Volba jmenovitého napětí se provádí pomocí konektorových programovacích zástrček.

 

Nevýbušná stykačová skříň typ HA-dk 7 CS

Stykačová skříň obsahuje vakuové nebo vzduchové stykače jako samostatné vyměnitelné moduly pro každý vývod. Skříň lze vybavit maximálně dvěmi nezávislými sběrnicemi, napájenými přes reverzační odpojovače o jmenovitém proudu 400 / 600A (dle požadavku může být sběrnice opatřena vypínačem 1200A). Skříň může být provedena dle přání zákazníka v libovolné konfiguraci – samostatné vývody, reverzační vývody, vývody pro dvourychlostní motory.

 

Všechny vývody jsou opatřeny polovodičovými nadproudovými a zkratovými ochranami které vyhodnocují rovněž ztrátu jedné fáze. Na vývodech jsou dále ochrany pro hlídání celistvosti ochranného vodiče, vyhodnocování termistorů v motorech a hlídáním izolačního stavu sítě před zapnutím vývodu a při provozu. Stav zařízení a naměřené hodnoty jsou zobrazovány na vícefunkčním displeji.

Je možno dodat různé varianty vybavení skříně. Ve skříni může být umístěn například jeden stykač 600A nebo až šest stykačů 160A, případně i modul plynulého rozběhu „soft-start“.

 

Nevýbušná stykačová skříň typ HA-dk9

Stykačová skříň obsahuje vakuové nebo vzduchové stykače jako samostatné vyměnitelné moduly pro každý vývod. Skříň lze vybavit maximálně třemi nezávislými sběrnicemi, napájenými přes reverzační odpojovače o jmenovitém proudu 400 / 600A (dle požadavku může být sběrnice opatřena vypínačem 1200A). Skříň může být provedena dle přání zákazníka v libovolné konfiguraci – samostatné vývody, reverzační vývody, vývody pro dvourychlostní motory.

Všechny vývody jsou opatřeny polovodičovými nadproudovými a zkratovými ochranami které vyhodnocují rovněž ztrátu jedné fáze. Na vývodech jsou dále ochrany pro hlídání celistvosti ochranného vodiče, vyhodnocování termistorů v motorech a hlídáním izolačního stavu sítě před zapnutím vývodu a při provozu. Stav zařízení a naměřené hodnoty jsou zobrazovány na vícefunkčním displeji.

Pro kontrolu správné funkce stykačové skříně slouží speciální přepínače. Ovládání skříně je v jiskrově bezpečném provedení a její chod lze řídit mikroprocesorem. Ve skříni může být podle přání zákazníka umístěn i transformátor pro napájení osvětlení
a to až do výkonu 6,3 kVA. Skříň může být buď postavena na pevném podkladu, nebo zavěšena. Vnitřní zapojení a vybavení skříně je provedeno podle přání zákazníka. Do skříně je možno namontovat až 8 stykačů (10 silových vývodů). Ve skříni může být umístěn světelný transformátor až do výkonu 8kVA.

Pro těžké rozběhy, hlavně u dlouhých pásových dopravníků, se do skříní montují moduly plynulého rozběhu „soft-start“.


Zdroj dat
http://www.se-mi.cz/vyrobni-program/zarizeni-pro-doly/prislusenstvi/nevybusne-stykacove-skrine/


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion