Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Nevýbušné svítidlo univerzální - NSU-D 12/24 | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Nevýbušné svítidlo univerzální - NSU-D 12/24

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Nevýbušné svítidlo universální-diodové NSU-D 12/24 slouží jako zdroj osvětlení pro závěsné a pozemní důlní lokomotivy, nakladače další důlní stroje. Svítidlo je napájeno z elektrického obvodu důlního stroje.

 

Nevýbušné svítidlo universální NSU-D 12/24 je svítidlo v  pevném závěru, s přípojnícovým prostorem s jednou nevýbušnou vývodkou pro přivedení přívodního kabelu   a s upevňovací přírubou k vlastnímu uchycení svítidla ke stroji. Skládá se z nevýbušného závěru se sklem, přípojnicového prostoru, sestavy LED diod ze 3 červených a 3 bílých diod, 3 držáku s čočkou, duralového chladiče, desky elektronik,  svorek, vypínače a upevňovací příruby, která je součástí závěru. Sklo pevného závěru je chráněno mřížkou ve funkci krytu. V nevýbušném prostoru je umístěn duralový chladič se sestavou LED diod a držáků s čočkou, desky elektroniky, vypínače, nevýbušné průchodky vedoucí do přípojnicového prostoru. V přípojnicovém prostoru se nachází svorky pro připojení na zdroj. Z přípojnicového prostoru vychází nevýbušná vývodka pro připojení kabelu.


Nevýbušné svítidlo universální NSU-D 12/24 je vybaveno 6 LED diodami a vypínačem hlavního světla. Hlavní osvětlovací 3 LED diody mají bílou barvu, 3 LED diody mají červenou barvu a slouží jako koncové červené světlo. Po zapnutí světla se rozsvítí hlavní osvětlovací LED diody. Koncové červené světlo je zapnuto nastálo.

 

Nevýbušné svítidlo universální NSU-D 12/24 je určen  pro práci v podzemí dolů s nebezpečím výbuchu metanu a s výskytem hořlavého prachu. Dle ČSN EN 1127-2 může být použit v prostorách „SNM2“ a „SNP2“. Pro používání svítidla v podzemí platí plně ČSN EN 1127-2 „Výbušná prostředí – Prevence a ochrana proti výbuchu“. Dle nařízení vlády patří svítidlo do skupiny zařízení I, kategorie M2 a musí být v případě vzniku výbušné atmosféry vypnuto.

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/nsu-d-12-24


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion