Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Nevýbušný alternátor - NAF28V/15A | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Nevýbušný alternátor - NAF28V/15A

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Nevýbušný alternátor  NAF28V/15A, dále jen NAF slouží jako zdroj elektrického proudu pro závěsné a pozemní lokomotivy, případně další důlní stroje.

 

Nevýbušný alternátor NAF je určen  pro práci v podzemí dolů s nebezpečím výbuchu metanu a s výskytem hořlavého prachu. Dle ČSN EN 1127-2 může být použit v prostorách „SNM2“ a „SNP2“. Pro používání alternátoru v podzemí platí plně ČSN EN 1127-2 „Výbušná prostředí - Prevence a ochrana proti výbuchu“. Dle nařízení vlády patří alternátor do skupiny zařízení I, kategorie M2 a musí být v případě vzniku výbušné atmosféry vypnut.

 

Alternátor NAF je elektrické zařízení, alternátor v nevýbušném pevném závěru, poháněné pomocí řemenového převodu od vnějšího poháněcího stroje např. spalovacího motoru. Alternátor NAF se skládá z upraveného vícepólového generátoru se samobuzením a nevýbušného závěru s přípojnicovým prostorem. V nevýbušném prostoru je umístěn alternátor  28V/15A,  pojistkový blok pro dvě pojistky 10A, diodový blok, regulátor napětí a 4 průchodky vedoucí do přípojnicového prostoru. Z přípojnicového prostoru vychází jedna nebo dvě ( podle provedení ) nevýbušné vývodky k připojení alternátoru na vnější spotřebiče.

 

Na tělese alternátoru jsou navařeny konzoly k upevnění na stroj. Řemenice alternátoru, vybavená chladicí vrtulí může být v provedení pro jeden nebo dva hnací řemeny.

 

Nevýbušný alternátor NAF se montuje pomocí patek a šroubu k přírubě motoru. Řemenice a ventilátor musí být instalován pod krytem, který splňuje stupeň krytí IP20 v minimální vzdálenosti 5mm dle ČSN EN 60079-0.

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/naf28v-15a


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion