Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Nevýbušný alternátor - NAF28V/7A | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Nevýbušný alternátor - NAF28V/7A

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Nevýbušný alternátor NAF28V/7A slouží jako zdroj elektrického proudu pro závěsné a pozemní lokomotivy, případně další důlní stroje.

Alternátor NAF28V/7A elektrické zařízení v pevném závěru , je poháněn pomocí řemenového převodu od vnějšího poháněcího stroje např. spalovacího motoru. Je opatřen nevýbušnou vývodkou PNV32 pro přivedení přívodního kabelu a  upevňovacími konzolami k vlastnímu uchycení alternátoru ke stroji. Nevýbušný alternátor NAF28V/7A je vícepólový generátor s vlastním buzením pomocí remanentního magnetismu. Součástí alternátoru je usměrňovací diodový blok a řídící jednotka, který zajišťuje stálé výstupní napětí.

 

Alternátor NAF28V/7A  smí být provozována v prostorách s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu dle EN 1127-2. Alternátor je zařízení skupiny I kategorie M2 dle směrnice 94/9/EC jako NV 23/2003 Sb.. Při výskytu nebezpečné koncentrace metanu nad 1,5% nesmí být alternátor provozován!

Alternátor musí být umístěn v zakrytované části zařízení, jehož je součástí.

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/naf28v-7a


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion