Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Přibírkový stroj univerzální - PSU9000 | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Přibírkový stroj univerzální - PSU9000

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Přibírkový stroj je určen k přibírce zbubřelých důlních děl, pro zmáhání a rozšiřování důlních děl a k nakládání hornin do důlních vozů nebo na jiný druh dopravního zařízení nebo může sloužit k rozbíjení horniny hydraulickým kladivem.

 

Přibírkový stroj se pohybuje po housenicových pásech. Vlastní pohon je elektrohydralický, napájení elektrického motoru se děje z chodbového stykače prostřednictvím vlečného kabelu. Obsluha stroje sedí při práci na sedadle stanoviště obsluhy, ve střední části stroje. Je možné jej dodat v modifikacích pro různé napětí, a to 500V, 660V, 1000V a 1140V.

 

Přibírkový stroj sestává z těchto hlavních konstrukčních celků:
- housenicový podvozek s elektrickým vybavením (na zvláštní objednávku je možno dodat podvozek BVP se zesílenými pásy)
- mechanismus nakladačové lžíce, přibírkové lopaty nebo mechanismus kladiva (mechanismus přibírkové lopaty a mechanismus kladiva může být dodán buď s klasickým nebo s teleskopickým ramenem se dvěmi možnostmi upínání lopaty či kladiva, a to klasickým nebo rychloupínacím)
- krytování - příslušenství k pažení a zakládání prostoru mezi horninou důlního díla a ocelovou výztuží

 

Přibírkový stroj může být použit i ve všech prostorách s nebezpečím výbuchu metanu dle ČSN EN 1127-2.Je možno jej používat v v úhelných slojích, které jsou narušeny těžbou nebo dolů náchylných k průtržím plynů v prostředích s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu do stupně SNM 2 dle § 232 Vyhl. ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle Nařízení vlády č. NV 23/2003 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 94/9/ES) je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2. Přibírkový stroj splňuje požadavky NV 176/2008 Sb (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 2006/42/ES).

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/psu9000


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion