Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Díly a příslušenství dopravníků > Pohony a převodovky pro dopravníky > Stainless Steel Gear Units | SEW-EURODRIVE CZ, s.r.o.

Výrobky a služby kategorie Stainless Steel Gear Units

Nerezové převodovky SEW-EURODRIVE zajišťují pohyb všude tam, kde je třeba stroje a zařízení zvlášť intenzívně čistit. Přitom nezáleží na tom, jestli jde o aplikace v přepravní technice, vnitřní logistice, nebo např. o hygienická provedení. Díky jejich hygienickým vlastnostem, vysoké životnosti a snadné údržbě jsou tyto převodovky při dodržení zvláštních provozních podmínek vhodné pro použití v potravinářském i farmaceutickém průmyslu a ve vlhkém prostředí.
Kuželové převodovky KES37 s optimalizovanou účinností a čelní převodovky RES37 vás přesvědčí svým speciálním designem skříně, ve kterém jsou použity vysoce kvalitní nerezové oceli. Povrch těchto převodovek se snadno čistí a je do značné míry odolný i proti kyselinám a louhům. Vhodnou konstrukcí se podařilo eliminovat většinu tvarových přechodů, ve kterých se mohou hromadit nečistoty.


 

Adaptéry IEC a NEMA vyrobené rovněž z nerezové oceli zajišťují variabilní montáž motoru. Provedení řešené kompletně z nerezové oceli účinně brání vzniku všech typů koroze.


Technické údaje
Typ
Max. výstupní moment [Nm]
Převodový poměr [i]
KES37
200
3,98 … 106,38
RES37
200
3,41 … 134,83
 

 


Zdroj dat
http://www.sew-eurodrive.cz/produkt/stainless-steel-gear-units.htm


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2019 Insion