Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Střihačka důlní obloukové výztuže - SK1 | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Střihačka důlní obloukové výztuže - SK1

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Střihačka důlní obloukové výztuže SK 1, (dále jen stříhačka) je zařízení určené k dělení ocelových profilů důlní obloukové výztuže o velikosti max. 29 kg/m profilu K nebo P.

 

Střihačka sestává z rámu na kolejovém podvozku s rozchodem 600 – 900 mm (dle objednávky zákazníka) a stříhacího mechanizmu. Stříhací mechanismus tvořený dvěma přímočarými hydromotory je umístěn na horní desce rámu. Pístnice hydromotorů jsou navzájem propojeny kloubovým vahadlem. Na střední části vahadla je umístěn nosič pohyblivého nože s nožem. Nůž se pohybuje v bočních vedeních s profilovým otvorem pro vložení materiálu určeného ke stříhání. Na levém bočním vedením je umístěn stacionární nůž. Obě boční vedení jsou přišroubována k čelní desce opatřené výztuhami. Střihačka je ovládána pomocí pákového hydraulického ovládače, který je umístěn na zadní části rámu střihačky.

 

Střihačka smí být používána v prostředích s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu do stupně SNM 2 dle § 232 Vyhl. ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle Nařízení vlády č. NV 23/2003 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 94/9/ES) je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2 a splňuje požadavky NV 176/2008(směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 2006/42/ES).

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/sk1


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion