Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Transportní zařízení hydraulické - NZH2/4 | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Transportní zařízení hydraulické - NZH2/4

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Transportní zařízení hydraulické, typu NZH2/4, dále jen transportní zařízení, je zařízení sloužící k  přepravě  a  manipulaci s břemeny na  jednokolejnicové dráze  profilu  I155  v  horizontální  rovině a v úklonech do 30°.

Jako tažného prostředku a zároveň zdroje tlakového oleje je doporučeno použít závěsnou lokomotivu nebo manipulátor schváleného typu.

 

NZH2/4 je možno používat v prostředích s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu do stupně SNM 2 dle § 232 Vyhl. ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle Nařízení vlády č. 23/2003 (direktivy EU 94/9 ATEX) je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2.

 

Transportní zařízení NZH2/4 tvoří jeden vozík (rám) se zvedacím zařízením, ovládání a vahadlo nebo hák. Zvedací část je složena z jednoho (nosnost 1900 kg) nebo dvou (nosnost 3800 kg) pomaloběžných hydromotorů se stacionární brzdou. Na přírubách hydromotorů je přišroubováno řetězové kolo, jehož pomocí je uváděn do pohybu zvedací řetěz. Tato sestava je připevněna mezi bočnice rámu vozíku. V provedení s jedním hydromotorem je řetězové kolo uchyceno na přírubě hydromotoru a pomocné konzoly. Zvedací řetěz je ukotven na rámu tak, že řetězové kolo háku nebo vahadla tvoří kladku volnou. Nezatížený konec řetězu je odkládán do zásobního vaku.

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/nzh2-4


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion