Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Transportní zařízení hydraulické - TZH22/44 | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Transportní zařízení hydraulické - TZH22/44

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Transportní zařízení hydraulické TZH22/44, dále jen transportní zařízení, je zařízení sloužící ke zvedání, manipulaci a přepravě břemen po jednokolejnicové závěsné dráze profilu I155  v horizontální rovině a v úklonech do 30°. Jako tažného prostředku a zároveň zdroje tlakového oleje je doporučeno použít závěsnou lokomotivu schváleného typu.

Transportní zařízení hydraulické TZH22/44 je možno používat v prostředích s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu do stupně SNM 2 dle § 232 Vyhl. ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle Nařízení vlády č. 23/2003 (direktivy EU ATEX   94/9/ES) je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2.

 

Transportní zařízení hydraulické TZH22/44 je dvojice transportních zařízení TZH22 spojených spojovací tyčí. Konstruováno je jako uzavřený rám, ve kterém je umístěn hydraulický válec, vybavený hydraulickým zámkem s brzdícím spouštěcím ventilem. Rám je zavěšen na nosné vozíky pomocí speciálního nosníku. Tažné řetězy jsou uváděny do pohybu jednoduchým řetězovým převodem s posuvnou volnou kladkou. Jedny konce řetězů jsou uchyceny na nosník pevnými zámky, pohyblivé konce mohou být upevněny na vahadlo opatřené otvorem pro upevnění závěsu břemene. Ovládání obou zařízení TZH22  je zajištěno rozvaděčem umístěným na táhle lomeném mezi TZH22/44 a tažným zařízením soupravy.

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/tzh22-44


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion