Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Transportní zařízení hydraulické - TZH8/16 | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Transportní zařízení hydraulické - TZH8/16

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Transportní zařízení hydraulické typu TZH8/16, dále jen transportní zařízení, je zařízení sloužící k manipulaci a přepravě břemen po jednokolejnicové dráze profilu I155 v horizontální rovině a v úklonech do 25°.

 

Jako tažného prostředku a zároveň zdroje tlakového oleje je doporučeno použít závěsnou lokomotivu schváleného typu.

TZH8/16 je  možno používat  v  prostředích  s  nebezpečím  výbuchu  metanu  a  uhelného  prachu do stupně SNM 2 dle § 232 Vyhl. ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle Nařízení vlády č. NV 23/2003 (směrnice  Evropského  parlamentu a Rady EU 94/9/ES) je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2  a  splňuje požadavky  NV 176/2008 (směrnice  Evropského  parlamentu a Rady EU 2006/42/ES).

 

Transportní  zařízení  TZH8/16  je dvojice  transportních  zařízení  TZH8  spojených spojovací tyčí . Konstruováno je jako uzavřený nosník, ve kterém je umístěn hydraulický válec, vybavený hydraulickým zámkem s brzdícím spouštěcím ventilem. Tažné řetězy jsou uváděny do pohybu jednoduchým  řetězovým převodem s posuvnou volnou kladkou. Jedny konce řetězů jsou uchyceny na nosník pevnými  zámky, pohyblivé konce mohou  být  upevněny na vahadlo, opatřené  otvorem  pro upevnění závěsu břemene.

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/tzh8-16


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion