Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie


Nezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Váhy na balíky


 

 

Prodáváme váhy METTLER-TOLEDO, váhy OHAUS, průmyslové, laboratorní, automobilové, podlahové, paletové, nájezdové, počítací váhy či paletizační vozíky s váhou.

 

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

Reklama zaregistrované firmy v oboru:

 

 

 

Váhy na balíky


Potřebujete rychlou váhu k vážení balíků? Zapomeňte na složité a zdlouhavé vážení se starými nepřesnými váhami. Vyzkoušejte váhu na balíky Catapult TM 1000 model C11P20 . Jedná se o balíkovou váhu, která je velmi lehká a snadno se přenáší díky transportním držadlům. Váhu můžete připojit do el.sítě, nebo napájet bateriemi. Váha na balíky Catapult TM 1000 spojuje kvalitu, jednoduchost a příznivou cenu v jediném výrobku. Váha na balíky Catapult se výborně hodí k odesílání poštovních balíků a dalších zásilek.

Spolehněte se na prověřenou kvalitu značky Ohaus. S váhami  na balíky Catapult C11P20 zvážíte drobnosti od 10 gramů, až po balíky do 20kg. Pro vážení objemnějších a těžších balíků doporučujeme váhy Catapult C11P75 s váživostí do 75 kg.

Váhy Catapult mají tak nízkou cenu a univerzální použití, že je využijete v mnoha oborech. Váhy na balíky Catapult doporučujeme pro jejich jednoduchost a rychlost zejména pro zásilkové služby, e-shopy a všude tam, kde se chystá zboží k expedici.

 


Balíkové váhy do obchodů i do terénu


Váhy na balíky značky Ohaus  z modelové řady SD a SD-L jsou určeny  pro rychlé zjistění a kontrolu hmotnosti při expedicích zboží.  Váhy na balíky se uplatní tedy zejména  v obchodních odvětvích, v eshopech, spedicích a expedicích, při vážení zásilek na poštách. Své místo si najdou i na celnicích, při kontrole zásilek odesílaných z cizích zemí. Váhu na balíky byste měli vybírat zejména s přihlédnutím na velikosti a celkovou hmotnost balíků, které budou váženy. Jednotlivé typy vah na balíky se liší cenou  i nosností váhy, rádi Vám poradíme, jestliže si nejste jisti konkrétním modelem váhy na balíky pro Váš účel.  

Váhy na balíky Ohaus řady SD a SD-L jsou snadno přenosné. Váhy na balíky lze napájet z elektrické sítě, ale i pomocí baterií, což umožňuje pohodlné vážení i v místech bez přítomnosti elektrického proudu.  Váha na balíky dokonale poslouží i v lesním terénu, proto je vhodná pro sběr lesních plodin, při sklizni jahod, sběru ovoce a zeleniny v sadech a na polích. Potřebujete vážit tekutiny? Postavte nádobu s tekutinou  na vážící plošinku a balíková  váha Vám v mžiku zobrazí hmotnost. Balíkové váhy mají zkrátka všestranné využití.

 

 

 

 

 

 

 Profil společnosti

ANALYTIKA VÁHY A VÁŽNÍ SYSTÉMY s.r.o.

 

Vážíme – a to nejen pomocí našich průmyslových vah, které na českém trhu prodáváme od roku 1990. Vážíme si i našich spokojených zákazníků, kteří s námi tu dlouhou cestu od začátků naší společnosti urazili, a kteří nám pomohli vypracovat se mezi špičku prodejců průmyslových, obchodních a laboratorních vah.

Zaměřujeme se proto na prvotřídní váhy prověřených světových prodejců, jako je  Mettler-Toledo a Ohaus. Dodáváme vám jen ty váhy, jejichž kvalitnímu zpracování sami 100% důvěřujeme.

Vážíme si věrnosti našich zákazníků, kterou jsme si vybudovali prodejem, servisem, jako je kalibrace vah, jejich cejchování i pronájem. Stále pracujeme i na rozvoji našeho e-shopu, abyste si mohli jakoukoliv obchodní váhu objednat kdykoliv a kamkoliv.

 

 více o společnosti >>>

 

 Reklama

 

Reklama

 

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ing. Petr Zelenka

 

Expert portálu i-TES (Czech Republic)

 

"Přeprava sypkého materiálu - Obchodní činnost"

+420 777 748 207

info@i-tes.cz

 

 

RNDr. Jaroslav Jochman

  

Expert portálu i-TES (Czech Republic)

 

"Expertýzy a studie: pásová doprava"

 

+420 777 748 205

info@i-tes.cz

 

 

 

neregistrovaná společnost

Zveřejní se po zaregistrování společnosti

na portálu i-TES.

 
 
 

 

neregistrovaná společnost

Zveřejní se po zaregistrování společnosti

na portálu i-TES.

 

 

 

 

 

 

Zajímají Vás širší informace o společnostech ve Vašem oboru?

Pomůžeme Vám analyzovat Vaše odvětví trhu a dodáme Vám více informací o firmách v oboru.


 

Zaregistrujte se do programu STANDART nebo PREMIUM na portálu i-TES >>>

Registrovat společnost můžete i telefonicky na čísle +420 777 748 228 nebo na emailu info@i-tes.com.

 

Objednejte si základní nebo pokročilou ekonomickou analýzu společnosti >>>

Napište nám na email info@i-tes.com Vámi vybranou firmu. Další informace Vám rádi zašleme.

 

Zaregistrujte se a získejte pozici PARNERA nebo EXKLUZIVNÍHO PARTNERA portálu i-TES>>>

Více informací na emailu info@i-tes.com nebo telefoním čísle +420 777 748 228.

 

 

 


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | vaga@swissconsulting.cz | http://www.i-tes.com


 © 2006-2022 Insion