Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Podporubové zařízení na samonosné konstrukci | T Machinery a.s.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Podporubové zařízení na samonosné konstrukci

                    


Nabízíme výrobu důlních strojů, zařízení a hydrauliky. Prodáváme dobývací kombajny, porubové hřeblové dopravníky, mechanické výztuže, podporubová zařízení a spínací silové systémy. Zabýváme se svařováním, zámečnictvím, obráběním a tepelným zpracováním materiálu.

 

 

Registrovat společnost >>>

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

T Machinery a.s.
Sídlo:
Baťovka 1285, 696 02, Ratíškovice
Česká republika
Právní forma:
S ručením omezeným
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

 

T Machinery a.s.

T Machinery a.s. není registrovanou společností portálu i-TES...

 

Podporubové zařízení na samonosné konstrukci je speciální chodbový hřeblový dopravník. Hřeblový dopravník se skládá z části uložené na počvě a samonosné konstrukce s pohonnou stanicí, která pojíždí po koncové části pásového dopravníku speciální konstrukce. Toto zařízení může být vybaveno kotvením porubového dopravníku a drtičem.

 
Podporubové zařízení je umístěno v chodbě pod porubem. Řešení přesypu z podporubového dopravníku na pásový v délce až 12 metrů snižuje četnost nutných pomocných prací (zkracování pásového dopravníku), čímž výrazně zkracuje přípravné časy. Dalšího zvýšení produktivity je dosahováno umístěním elektrozařízení na speciální rámy podporubového zařízení, kdy je elektrozařízení přesouváno společně s PZF. Při této sestavě odpadá potřeba instalace závěsné dráhy při zachování výhod současného přesunu zařízení.
 
Podporubové zařízení je vybaveno přesouvacím zařízením a hydraulickými stojkami pro kotvení zařízení PZF a napínacími válci nosných lan pásových dopravníků.
 
Vybavení PZF zařízením KPD-F 02 (kotvení porubových dopravníků) vytváří pevné spojení pohonnné stanice porubového hřeblového dopravníku se zařízením PZF. Toto umožňuje přemísťování podporubového dopravníku zároveň s porubovým dopravníkem bez přerušení dobývacích prací (rubání) v porubu.
 

Základní technické parametry:

Přepravní kapacita:
700 - 1 000 t/h (podle provedení)
Maximální délka přesypu:
12 m
Instalovaný výkon:
75 - 200 kW
Šířka použitého hřeblového dopravníku:
700 - 800 mm (podle provedení)

Zdroj dat
http://www.tmachinery.cz/cs/vyrobni-program/podporub


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion