Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Tratě


 

Výroba pásových, hřeblových a speciálních dopravníků včetně prodeje převodovek a motorů. Nabízíme také válečkové tratě a technologické linky, včetně příslušenství a náhradních dílů. Poskytujeme také služby v oblasti třískového obrábění kovů.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Trať lehká typ DP-TL

Tyto tratě jsou používány pro dopravníky šíře 650, 800 a 1000 mm, pro dopravníky s větší šířkou potahu a těžké provozy je nedoporučujeme. Pro svou konstrukci jsou vhodné zejména pro místa kde je nutné časté rozebírání a přestavování dopravníků tj. pro štěrkovny, pískovny a zejména pro hlubinné doly, kde jsou nejvíce využívány. Hlavní výhodou je nízká hmotnost a snadná montáž bez použití šroubů. a matic.

 

Trať středně těžká DP-TS (základní typ tratě)
 

Tyto tratě jsou používány pro dopravníky šíře 650 až 1400 mm, které jsou určeny jako stabilní. Nedoporučujme je pro obzvláště těžké provozy (povrchové doly,…) Konstrukci je možno dodat v provedení se zakrytou vrchní větví.

 

Trať těžká typ DP-TT

Tyto tratě jsou určeny pro dopravníky šíře 1000 až 1800 mm, pracující v nejtěžších podmínkách. Nosné prvky - kozlíky jsou velmi masivní konstrukce. Součástí dodávky jsou horní kozlíky se směrovými válečky – 10° vykloněné ve směru dopravy možné a horní kozlíky se strážními válečky. Dopravník je možno dodat ve verzi s krytováním horní větve.

 

Trať girlandová typ DS-TG

Lehké provedení: stolice jsou vzdáleny 3000 mm ve vrchní části stolice je opřeno lano, na kterém jsou zavěšeny další horní girlandy (rozteč 1000 mm). Těžké provedení: stolice jsou vzdáleny 1000 mm a jsou samostatně kotveny. Stolice jsou výškově stavitelné a mohou být podélně spojovány.


Zdroj dat
http://www.se-mi.cz/vyrobni-program/zarizeni-pro-doly/prislusenstvi/casti-trate/


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion