Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Důlní dieselový manipulátor - DMZ50F | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Důlní dieselový manipulátor - DMZ50F

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Důlní manipulátor závěsný DMZ50F je nezávislým hydraulickým agregátem, jež se používá také jako tažný prostředek určený pro přepravu soupravy na jednokolejné závěsné dráze profilu I155 v horizontální rovině a při úklonu max. 30° (modifikace DMZ50F-1 a DMZ50F-2).

Jako hydraulický agregát je možné jej použít pro napájení  malé mechanizace (např. svorníkové vrtačky VPS 01, kalového čerpadla S3TDI, impulsního utahováku HPU 2501P, ručního sbíjecího kladiva LH11 apod.). Jako hydraulický agregát je možné využít modifikaci stroje bez pohonů (DMZ50F-0), která není určena k pojezdu po závěsné dráze, ale slouží coby stacionární agregát.  K zařízení DMZ50F je možné připojit také zařízení pro transport materiálu jako např. transportní zařízení NZH2/4 a kabinu pro přepravu materiálu.

Může pracovat na jakémkoli místě důlního díla závěsné jednokolejné dráhy při dodržení platných bezpečnostních předpisů a ustanovení návodu k používání manipulátoru a  závěsné dráhy.

Důlní manipulátor závěsný DMZ50F je možno používat v prostředích s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu do stupně SNM 2 dle § 232 Vyhl. ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle Nařízení vlády č. NV 23/2003 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 94/9/ES)  je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2. Manipulátor splňuje požadavky NV 176/2008 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 2006/42/ES).


Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/dmz50f


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion