Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Transportní zařízení hydraulické - ZHN2000F | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Transportní zařízení hydraulické - ZHN2000F

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Závěsný hydraulický naviják typu ZHN 2000F, dále jen hydraulický naviják, je zařízení sloužící pouze k manipulaci a přitahovaní objemných břemen. Je nainstalován v soupravě vozidel pohybujících se po závěsných drahách s nosným profilem I 155 nebo profilech s ním kompatibilním do úklonu tratě ± 30°.

 

Hydraulický naviják je sestaven z dílů nosných a vlastního navíjedla. Hydraulický planetový naviják, s maximální tažnou silou 20 kN, je poháněn orbitovým hydromotorem napájeným vhodným zdrojem s tlakem alespoň 12 MPa. Výstupní hřídel hydromotoru pohání jednostupňovou planetovou převodovou skříň s převodovým poměrem 5,1 : 1, k níž je připojen buben navijáku. V pohonu navijáku je zabudovaná brzda s obousměrným účinkem, v hydrookruhu je vřazen integrovaný zátěžový ventil, který chrání naviják před přetížením a dynamickými rázy. Součástí navijáku je ručně ovládaná spojka, která zajišťuje rychlé volné odvíjení lana. Hydraulický naviják je pomocí mezikusu umístěn na jeho hydraulickou otoč.

 

Hydraulická otoč navijáku pootáčí a fixuje nastavenou polohu navijáku pro navíjení. Je sestavena z orbitového hydromotoru, pružinové, hydraulicky odbrzďované brzdy a šnekového převodu na výstupní kotouč, k němuž je připevněn naviják. K odbrzdění je použit tlak z hlavního okruhu hydromotoru otoče.

 

Ovládaní samotného navijáku a hydraulické otoče navijáku je provedeno pomocí dvousekčního monoblokového rozvaděče, který je umístěn na spojovacím táhle navijáku.

 

Hydraulický obvod musí být napájen externím zdrojem tlakové kapaliny s maximálním tlakem 7,0 MPa, např. ze závěsné lokomotivy nebo důlního manipulátoru.

 

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/zhn2000f


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2019 Insion