Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Důlní lanová dráha osobní - DLDOXF-XX | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Důlní lanová dráha osobní - DLDOXF-XX

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Důlní lanová dráha osobní je určena pro samoobslužnou obousměrnou souběžnou dopravu osob v přímých důlních dílech s rovnoměrným, případně i proměnlivým úklonem. Maximální místní úklon nesmí být větší, než  0 ÷ 40°. Lanová dráha smí být používána pouze pokud v důlním díle není současně provozováno žádné další dopravní zařízení.

Důlní lanová dráha osobní slouží k přepravě osob sedících na sedačce připevněné k přepravnímu závěsu taženému nekonečným lanem z koncové stanice do mezistanice, popřípadě cílové stanice. Maximální přepravní rychlost je 1,4 m/s. Důlní lanová dráha osobní se vyznačuje jednoduchou konstrukcí s horizontálně umístěnými lanovými kotouči, z nichž jeden je hnací a druhý na opačném konci vratný a zároveň napínací. Pevné spojení nosiče sedačky s lanem umožňuje zdolávat značné úklony bez nebezpečí prokluzu. Z hlediska pevně zvoleného rozestupu sedaček na laně má i trvale vysoký přepravní výkon. Lanová dráha je vybavena dvěma brzdami, provozní a havarijní, které mohou být buď vzduchové nebo elektrohydraulické. Důlní lanová dráha osobní se vyrábí v různých modifikacích výkonu motoru (22 až 55 kW) a různých možných délkách samotné lanové dráhy dle požadavku zákazníka.

Důlní lanovou dráhu osobní je možno používat v prostředí s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu do stupně SNM dle § 232 Vyhlášky ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 94/9/ES je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2. Důlní lanová dráha osobní splňuje požadavky směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/42/ES. Elektrické vybavení vyhovuje požadavkům stanovených ve směrnici Rady 2006/95/ES.

Příklad typového označení:
DLDO1F-1000C
DLDO – Důlní lanová dráha osobní
1 – pořadové číslo výkonu motoru (např. 1 = 55 kW)
F – výrobce FERRIT s.r.o.
1000C – délka lanové dráhy (1000m) + označení země provozovatele (C=Česká Republika)

DLDOXF-XX

 

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/dldoxf-xx


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion