Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Elektrohydraulický manipulátor - ŠA-MAN-01 | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Elektrohydraulický manipulátor - ŠA-MAN-01

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Elektrohydraulický manipulátor typŠA-MAN-01 je trakční prostředek určený pro pomocnou manipulaci s vlakovými soupravami po jednokolejové závěsné dráze profilu I 155 v horizontální rovině a v úklonech do 30° .

Použití najde hlavně v čelbách a překladištích hlubinných dolů. Konstrukce je tvořena elektrohydraulickým pohonem s pomaluběžnými hydromotory a hydraulickým agregátem. Pohon hydraulického agregátu zajišťuje elektromotor v nevýbušném provedení. Kabel pro napájení motoru je zavěšen na ocelovém lanku na ukládacích závěsech a při práci je vlečen za strojem. Hydraulický agregát může pohánět vlastní manipulátor, zvedací zařízení, zařízení pro vrtání otvorů pro svorníky nebo jiné prostředky malé mechanizace.

Elektrohydraulický manipulátor je možno používat v prostředích s nebezpečím výbuchu metanu  a uhelného prachu dle ČSN EN 1127-2 (do stupně SNM 2 dle § 232 Vyhl. ČBÚ č. 22/1989 Sb. ve znění pozdějších předpisů). Dle Nařízení vlády č. NV 23/2003 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 94/9/ES)  je zařízení zařazeno do skupiny I a kategorie M2. Manipulátor splňuje požadavky Nařízení vlády č. NV 176/2008 (směrnice Evropského parlamentu a Rady EU 2006/42/ES).

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/sa-man-01


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion