Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dobývací technika a zařízení pro doly a lomy > Hlubinné doly (Hlubinná těžba) > Nevýbušný tlačítkový ovladač - NTO24V, NTO24V-2 | FERRIT s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Nevýbušný tlačítkový ovladač - NTO24V, NTO24V-2

 

Zaměřujeme se na stavby a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a jejich technologií. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a závěsných lokomotiv.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

Nevýbušný tlačítkový ovladač typu NTO24V a NTO24V-2, dále jen ovladač, se používá k ovládání směrů pojezdu a jako stop tlačítko u závěsných nebo kolejových lokomotiv v prostředí s nebezpečím výbuchu metanu nebo uhelného prachu v dolech.


Nevýbušný tlačítkový ovladač typu NTO24V a NTO24V-2 smí být provozován v prostorách s nebezpečím výbuchu metanu a uhelného prachu dle EN 1127-2. Ovladač je zařízení skupiny I kategorie M2  dle směrnice 94/9/EC a NV 23/2003 Sb.. Při výskytu nebezpečné koncentrace metanu nad 1,5% nesmí být provozován.


Těleso nevýbušné skříně je vyrobeno jako svařenec z trubky čtvercového profilu z oceli tř. 11 (dle ČSN) a plechů stejné jakosti. Stop tlačítko tvoří kovový hříbek s vačkou, která ovládá a aretuje vypnutou polohu spínače. Po stlačení hříbku dojde pomocí vačky k vypnutí spínače a následně k zastavení lokomotivy. Stop tlačítko je zabudováno ve víku ovladače. Řízení směru probíhá pomocí dvou spínačů ovládaných vahadlem. V nulové poloze je vahadlo udržováno pružinami. Nakloněním páky na jednu nebo druhou stranu dojde k sepnutí jednoho ze spínačů. Po uvolnění páky se vahadlo vrátí zpět do nulové polohy – lokomotiva se zastaví.


Nevýbušný tlačítkový ovladač NTO24V má jeden spínač a dvě vývodky PNV-32.  Nevýbušný tlačítkový ovladač NTO24V-2 má dva spínače a jednu vývodku PNV-32.


Skříň obsahuje svorky  ( jsou  sestaveny na DIN liště ze svorek ZDU 2,5) pro vnitřní propojení a připojení ovládače do elektrického obvodu stroje. Svorky umožňují připojit vodiče od průřezu 1,5    do 4 mm2. Skříň je na povrchu chráněna lakem komaxit.
Musí být zajištěna vodivost mezi ovladačem a kostrou lokomotivy.

Pro bližší technické informace kontaktujte naše obchodní oddělení.


Zdroj dat
http://www.ferrit.cz/cs/produkty/nto24v-nto24v-2


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion